Але не планує виходити з президентських перегонів

“Скажу очевидну річ: я знаю, що вже не молодий. Я знаю, що ходжу не так легко, як раніше, не говорю так зв’язно, як раніше, не веду дебати так добре, як раніше, але я знаю те, що знаю. Я знаю, як говорити правду”, – заявив президент США, виступаючи на заході в Північній Кароліні, передає Reuters.

Також він заявив, що націлений на перемогу, зокрема, в Північній Кароліні.

“Я б не балотувався знову, якби не вірив усім серцем і душею, що зможу виконати цю роботу. Ставки занадто високі”, – додав Байден.

Виступ президента США відбувся наступного дня після його дебатів із Дональдом Трампом, на яких Байден виступив не найкращим чином.

За даними CNN, тільки 5% опитаних сказали, що дебати змінили їхню думку про те, за кого голосувати. Проте Байден “не вибуває” з перегонів 2024 року. Про це заявив офіційний представник передвиборчої кампанії чинного глави Білого дому Сет Шустер.

Кабінет президента США Джо Байдена має застосувати 25-ту поправку Конституції, щоб змусити його піти у відставку після “катастрофічних дебатів напередодні ввечері”. Про це заявив спікер Палати представників Конгресу Майк Джонсон.