“Дати нам безпеку – це потрібно. Я знову підкреслюю те, чого бояться деякі наші партнери і в Штатах, і в Європі – це членство України в НАТО. Безпековий союз НАТО – він не тільки для України. Якщо чесно, він – безпека і для Росії», – заявив Зеленський колумбійській журналістці
Війна закінчиться. Не всі люди, які втратили близьких, рідних, дітей отримають сатисфакцію, на жаль. І тому буде бажання помсти, на яку ці люди мають право. І щоб люди отримали відповідь, щоб були суди, і там були вироки, і щоб світ не боявся, що Путін знов повернеться – треба, щоб була справедливість. А справедливість у безпековому союзі, в НАТО. І Україна в НАТО – це безпека і для Росії”.
Коментуючи заяви кандидата в президенти США Дональда Трампа про план швидкого закінчення війни між Україною і РФ, Зеленський знову заявив, що віддати території України – “погана ідея”.
“Якщо ідея в тому, щоб віддавати наші території, то це не нова ідея. Якщо нам здається, що це вирішить питання – ні, це не вирішить. Путіну треба годувати своє суспільство, яке біднішає щоденно, не їжею, бо на це у нього грошей немає, а годувати їх інформацією, псевдоперемогами, тощо… Якщо ідея віддати наші території – погана ідея. Це не призведе до миру в Україні і між Україною і Росією”, – підкреслив президент.
Сколько можно спекулировать на теме НАТО? С первых дней у власти Зеленский постоянно талдычит про перспективы Украины в Альянсе. И если раньше кто-то еще верил в эти сказки, то теперь все просто смеются, когда президент в очередной раз рассказывает про безоблачное будущее в НАТО.
Думаю, что на фоне постоянных обстрелов рашистами украинских мирных городов и с тем фактом, что системы ПВО не всегда могут перехватить вражеские ракеты, дроны и КАБы… Плюс эти системы ПВО очень дорогостоящие. Пора вспомнить о старом, но весьма эффективном способе защиты городов при помощи ГУСТОЙ сети размещённых вокруг городов на разных высотах аэростатов на тросах. Толщина этой стены аэростатов, по моему мнению, должна быть не менее 200 метров. Именно эта толщина этой воздушной стены защиты обеспечит ей нужную плотность. Как вариант, думаю, следовало бы специалистам продумать возможность закрепления и продольных тросов. Образуя таким образом воздушную сеть. Через которую не смогут прорваться вражеские дроны, ракеты и КАБы. И последнее. Повреждённые аэростаты и тросы к ним весьма просто меняются. А их стоимость не идёт ни в какое сравнение сот стоимостью ПВО.