Агроіндустріальний холдинг МХП отримав почесні дипломи у двох номінаціях.

ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» став третім у номінації «Благодійність великого бізнесу», а громадська організація «Соціальний центр МХП» посіла друге місце в номінації «Благодійність у соціальній сфері». Нагадаємо, що в регіональному конкурсі «Благодійна Вінниччина — 2017» «Вінницький бройлер» та «Соціальний центр МХП» стали переможцями і були відзначені «Оскарами добра».

Цьогоріч національний конкурс був найчисельнішим за кількістю поданих заявок. Їх було 1 054. Переможців визначала національна експертна рада та 37 залучених зовнішніх експертів, які й вивчала заявки зі всієї України. Приємно, що серед такої великої кількості учасників МХП — серед номінантів.

Переможців у номінації «Благодійність великого бізнесу» нагороджував президент Американсько-української ділової ради Морган Вільямс. Він зазначив, що приємно спостерігати за тим, як бізнес в Україні не лише розвивається і зростає, але й активно долучається до благодійництва і вкладає кошти в соціальний розвиток місцевих громад.

За словами виконавчого директора «Вінницької птахофабрики» Ігоря Лещенка, перемога в цьому конкурсі вкотре доводить, що МХП є прикладом соціально-відповідального бізнесу, який, нарощуючи виробництво, допомагає розвиватись місцевим громадам.

– Визнання нас найкращим підприємством-благодійником області та одним із кращих в Україні — це заслуга загалом холдингу МХП та всього великого колективу «Вінницької птахофабрики». Приємно бути частиною потужної команди однодумців, яка не лише вміє заробляти кошти, але й розумно їх витрачати на підтримку тих, хто знаходиться поруч і потребує нашої допомоги. У 2017 році внесок нашого підприємства в розвиток соціальної інфраструктури та на потреби благодійності місцевих громад сягнув понад 23 мільйони гривень. Ми допомагали школам, садочкам, ФАПам та клубам, будували водогони, дороги та парки, підтримували грантові проекти сільських громад — робили все, щоб життя людей поряд з нами було кращим, — сказав Ігор Лещенко.

Птахофабрика вперше брала участь у конкурсі «Благодійна Україна», тому третє місце на національному рівні — це вже перемога. Але, за словами директора підприємства, на досягнутому зупинятись не збираються. Будуть вивчати досвід соціальної роботи інших підприємств та компаній, з радістю ділитимуться своїми надбаннями, адже лише в тісній співпраці місцевих громад та бізнесу можна змінити життя в Україні на краще.

Сергій Гопчук