Молодіжна збірна України з футболу завершила виступи на стадії півфіналу чемпіонату Європи-2024 серед команд U-19, поступившись одноліткам із Франції.

Матч Франція – Україна відбувся у Белфасті на Віндзор Парк і завершився перемогою суперника з рахунком 1:0.

У першому таймі команди на рівних володіли м’ячем, та лише українці відзначилися ударом у площину воріт. Перед перервою підопічні Дмитра Михайленка мали чудову нагоду відкрити рахунок, однак м’яч після удару Олексія Гусєва влучив у поперечку.

Єдиний гол у матчі французи забили у другому таймі на 61-й хвилині. Автором результативного взяття воріт став 18-річний футболіст Реймса Валентен Атангана Едоа.

Отже, Франція вийшла до фіналу турніру Євро-2024 серед команд U-19, де зустрінеться зі збірною Іспанії. В іншому півфіналі іспанці мінімально здолали команду Італії з рахунком 1:0. Фінал юніорського Євро-2024 відбудеться у неділю, 28 липня.

Нагадаємо, що завдяки виходу до півфіналу юніорського Євро-2024 синьо-жовті гарантували собі путівку на чемпіонат світу серед команд U-20, що відбудеться наступного року у Чилі.
Востаннє, коли українська збірна U-20 брала участь у чемпіонаті світу, то стала переможницею турніру.