Після ухвалення закону про заборону релігійних організацій, пов’язаних із РФ, УПЦ МП планує і надалі жити як істинна церква, а будь-які спроби її заборонити можуть призвести до дискредитації тих, хто цього прагне, – заявляють там.
Голова інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП митрополит Климент в коментарі hromadske заявив, що згаданий законопроєкт №8371 “можливо і забороняє УПЦ МП”, однак в Української православної церкви, мовляв, немає додатку “МП”.
“Українська православна церква і надалі буде жити як істинна церква, визнана переважною більшістю практикуючих українських вірян та помісних церков світу. Це об’єктивна річ. Будь-які спроби заборонити об’єктивну річ призведуть лише до дискредитації, в тому числі й міжнародної, тих, хто це захоче якось реалізувати”, — вважає митрополит.
Він стверджує, що закон, за який нині проголосували депутати, — більше не про саму церкву, а про її майно. За словами митрополита Климента, така ситуація нагадує історичні паралелі з комуністичним минулим.
За словами архиєрея, “УПЦ не має адміністративних зв’язків з закордонними центрами”, і мовляв, “не існує жодного українського документа, який би це підтверджував”.
На запитання, чи планує УПЦ МП об’єднуватися з ПЦУ, владика Климент заявив, що УПЦ “неодноразово закликала ПЦУ до пошуків шляхів об’єднання українського православ’я”, а втім, там не почули “нічого адекватного у відповідь”.
ВСУ освободили ПГТ Мартыновка и хутор Агроном, находящиеся в 6 км. севернее Суджи. Именно за оборону Мартыновки и Агронома отвечали кадыровские тик-ток “орлы” из бандгруппы Ахмат. По ходу у этих “орлов” из курятника хорошо получаются только функции палачей, стреляющих русским срочникам в спины. А так же функции насильников,мародёров и бегунов на длинные дистанции. Россияне возмущены поучениями Лаптей Алладина о том, что юноши-срочники должны сдыхать за своего путлера наравне со взрослыми контрактниками. Они прямо говорят кадыровцам, что когда на Курщине будут воевать срочники из Чечни, тогда пусть Лапти и рот свой раскрывают насчёт русских срочников.