Бо поки більшість його однолітків ходила на пари та «протирала штани» в бібліотеках, майбутній прем’єр впевнено йшов до успіху! І отримав свої 2 дипломи про освіту заочно…

Рівно два роки тому, 14 квітня, перед призначенням вінничанина Гройсмана прем’єром депутатам у Верховній Раді роздали його біографію… І з неї стало відомо, що працювати майбутній прем’єр почав з 14 років, в лютому 1992 року він уже влаштувався слюсарем. А в шістнадцять Гройсман став комерційним директором вінницького ринку «Юність», яким володів його батько.

У графі про освіту прем’єра вказано два виші, які він закінчив. З 2002 по 2003 рік майбутній прем’єр навчався у Міжрегіональній академії управління персоналом — МАУП, а з 2007-го по 2010-й – у Національній академії держуправління при Президенті.

А стрімкий кар’єрний ріст Володимира Борисовича почався не з дипломів, а депутатства у ВМР у 2005-му. У листопаді того року його обирають секретарем міської ради Вінниці, а вже в квітні 2006-го він впевнено виграє свої перші вибори мера…

Саме після року керування містом Володимир Борисович вирішив підвищувати свій управлінський рівень, і в 2007 році вступає до Національної академії держуправління при Президентові. І знову ж на заочне відділення. У тому, що Гройсман вищу освіту здобув заочно і в чесності його дипломів народний депутат від УКРОП Віталій Купрій сумнівається, і це дало привід написати депутатський запит…

Куди виведе ця справа зараз, не зрозуміло. Але з 12 березня 2018-го слідчим по 2-х заочних дипломах Гройсмана відкрили його особову студентську справу… Відповідна ухвала Печерського райсуду Києва від 12 березня опублікована в Єдиному реєстрі рішень. Таким чином, слідство отримало доступ до справи, що зберігається у Міжрегіональній академії управління персоналом, де прем’єр навчався з 2000 по 2003 роки та здобув диплом бакалавра та спеціаліста за спеціальністю «Правознавство».

Слідство зазначає, що зверталось до всіх закладів, де, згідно з інформацією Кабміну, навчався голова уряду. Суд погодився з прокуратурою у необхідності надання доступу для «повного та неупередженого розслідування об’єктивних та фактичних даних про освіту».

І строк дії цієї резонансної ухвали вже сплив, бо на все у слідчих був один місяць, тобто до 12 квітня.

За матеріалами
«Української правди»
Фото Сергія Хіміча