Картину «Синергія добра і позитиву» за ідеєю художника Володимира Козюка продали в Лондоні з молотка. Цей витвір мистецтва отримав визнання, ставши Рекордом України.
Як ми уже поввідомляли, в рамках мистецького проєкту «Місця сили України — Вінниччина», започаткованого народним художником України Володимиром Козюком, художники з усієї України об’єдналися для створення унікальної картини під назвою «Синергія добра і позитиву». Фінальний етап проєкту відбувся у Вінниці після завершення пленеру «Кращий художник», на якому митці з різних куточків України, що зазнали обстрілів, творили свої роботи в особливих місцях Вінниччини.
Перші мазки на полотні наніс хлопчик на ім’я Серафим, син учасниці проєкту, художниці з Одеси Злати Шишман. До створення цієї картини, яка також встановила рекорд України, долучилися військовослужбовець із Вінниці, капітан Єгор Болховітін, а також журналісти, організатори проєкту, бізнесмени, громадські активісти та інші митці.
Цей витвір мистецтва отримав визнання, ставши Рекордом України, і нещодавно був успішно проданий на благодійному аукціоні в Лондоні, який проходив у музеї Вікторії та Альберта за партнерства з Christie’s.
«22 серпня одна моя особиста картина, а також колективна робота взяли участь у благодійному аукціоні «Мистецтво рятує життя», який відбувся у Лондоні в музеї Вікторії та Альберта. Аукціон, організований Washington DC «Art of saving lives project» за підтримки Revival Foundation DC, проводився у партнерстві з Christie’s», — поділився Володимир Козюк. Картина «Синергія добра і позитиву» була продана за 14 тисяч доларів. Всі кошти підуть на допомогу Україні.
«Хоч це й не значна сума, точно не найбільша для моїх творів, адже самому вдавалося інколи продавати значно дорожче, але важливо розуміти, що це лише початок нашого шляху,— зазначив художник.— Я лише розпочинаю займатися піаром, і не для себе, а для України, адже наша мета — зібрати через мистецтво 24 мільйони доларів на допомогу нашій країні. Це великий крок, важлива сторінка у моїй біографії та в біографіях усіх, хто підтримав цю акцію».
хіба це мистецтво?
це мазня хворої на голову людини, яка уявляє із себе художника.
корові до хвоста прив’яжіть пензля, так вона й не таке намалює.