Про це повідомили у департаменті транспорту та міської мобільності ВМР.
Головну мету конфоренції у департаменті сформували так:
«Щоб приватний і громадський транспорт легше та швидше роз’їжджався між собою, у середмісті не утворювались затори, водії та пасажири власних авто надавали перевагу вінницьким трамваям, тролейбусам та муніципальним автобусам.
Такі зміни готує амбітний та важливий для Вінниці проєкт, який за три роки покращить насичену міську інфраструктуру в історичному середмісті. Втілити його в життя допомагає досвід міста-побратима Карлсруе», – повідомили у департаменті.
Впродовж двох днів спеціалісти з Карлсруе, представники департаменту транспорту та міської мобільності, фахівці Агенції просторового розвитку обмінюватимуться досвідом щодо кращих європейських практик сталої мобільності.
Під час заходу повідомили такі данні:
через Соборну курсує понад 13 маршрутів, ще 17 пролягають нею частково. Їх обслуговують понад 180 трамваїв, тролейбусів та муніципальних автобусів.
У департаменті інформують, що проєкт допоможе скоротити час проїзду громадського транспорту та розвантажити рух у середмісті від автомобілів, а також забезпечить комфорт і безпеку пішоходам і велосипедистам у центрі Вінниці.
Як зазначив голова транспортного підрозділу Карлсруе Ульріх Вагнер, у цьому напрямі його місто працює давно і має доволі успішний досвід, яким готове ділитися.
Закрити рух для приватних автомобілів в центрі, які створюють великі
пробки,вже давно потрібно! Але нічого не робиться І амбітні проекти для цього не потрібні ,просто взяти і зробити!