Рекрутинг та мобілізація мають бути інтегровані в єдину систему, лише тоді буде ефективність мобілізаційного процесу. Про це написав у своєму Telegram заступник командира третьої ОШБр Максим Жорін.
За його словами, рекрутингові центри не розв’яжуть питання мобілізації. Тому що в масштабах держави рекрутинг полегшує процес мобілізації, але не заміняє його.
“Не вийде виїхати тільки на позитивній мотивації, адже ще жодна велика війна не була лише на добровольцях. Два процеси – рекрутинг та мобілізація – мають бути інтегровані в єдину систему, і лише тоді можна говорити про ефективність”, – йдеться у повідомленні.
Максим Жорін зауважив, що потрібно змінити ставлення людей до мобілізації. “Крім інформаційної політики, потрібно популяризувати підготовку цивільного населення. Після підготовки люди не лише отримують необхідні навички, повністю знімається головне питання – пошук мотивації боротись. Той, хто пройшов підготовку, втрачає страхи, повʼязані з війною та службою, розуміє всі реалії вже набагато краще. Мілітаризоване суспільство й масова підготовка – це питання виживання та морального-вольового стану всієї країни.”, – підкреслив заступник командира третьої ОШБр.
Як відомо, в Україні буде нова хвиля мобілізації, яку планують провести з листопада по лютий. У виданні Financial Times зазначали, що мобілізувати хочуть 160 тисяч людей. Водночас деякі джерела видання на умовах анонімності заявляють про можливість призвати лише до 100 тисяч людей.
Долучитися до лав ЗСУ жінки можуть лише за власним бажанням.
Міністр оборони України також готовий співпрацювати з бізнесом для обговорення питань бронювання співробітників.
В МВС 240 тис. чоловік , а ще є в відставці І всі працюють.лісниками завгар, завсклад ні одного нема з лопатою ось вам є кого призивати вже навчені і знають воєну підготовку.