До розробки комплексу “Кедр” залучили руснявий федеральний науково-виробничий центр “Титан-Барікади”, який отримує продукцію з “Мінського заводу колісних тягачів”.
ГУР МО України повідомило, що 21 листопада Росія завдала удару по Дніпру міжконтинентальною балістичною ракетою зі складу ракетного комплексу «Кедр».
За даними українських розвідників, до розробки цього ракетного комплексу було залучено різні підприємства ВПК РФ з Москви, Волгограда та Воронеж, включаючи і АТ «Федеральний науково-виробничий центр «Титан-Барикади» (м. Волгоград).
Саме це підприємство є одним із найбільших отримувачів продукції ВАТ «Мінський завод колісних тягачів», який, як з’ясувала спільнота залізничників Білорусі, лише за 9 місяців 2024 року. поставив 200 вагонів з колісною технікою та комплектуючими різним підприємствам російського ВПК. Зазначимо, що насамперед йшлося про постачання шасі для різної техніки.
Конкретно на «Титан-Барікади» МЗКТ відправив 36 вагонів з технікою та комплектуючими. Таким чином, є вагомі підстави вважати, що шасі білоруського МЗКТ цілком могло бути використане для розробки ракетного комплексу «Кедр».
Хорошая техника у сябров
Хреновая техника. И вот почему:немецкий аналитик BILD Юлиан Репке сделал заявление, согласно которому эта очередная путинская вундервафля во первых никакой не “Орешник”, а модернизация старой ракеты РС-26 “Рубеж”.Ее разработка была свернута еще 5 лет назад. Во вторых несмотря на зрелищность падения эта ракета не причинила Южмашу, на который была нацелена, никакого вреда. Отсюда Репке делает вывод, что она не имела боевой части и была рассчитана исключительно на морально-психологический эффект. Плюс пропагандистский. А в третьих по мнению военного эксперта Юрия Федорова отсутствие взрывов свидетельствует о ПРОВАЛЕ ИСПЫТАНИЙ РАКЕТЫ. Не больше и не меньше. Это произошло потому, что ракета просто рассыпалась на части при входе в плотные слои атмосферы. И именно ее обломки упали на землю. А вовсе не разделенные боевые части. Иначе бы разрушения были огромны!