Фото ілюстративне
Проте при комплектуванні, на мою думку, треба дотримуватися принципу Гіппократа: «не нашкодь».
Переважно працівники ТЦК таких принципів дотримуються, але, на жаль, часом трапляються неприємні перегини. І вони добряче псують імідж центрів комплектування. Такий інцидент трапився із нашим провідним спеціалістом, головним технологом підприємства.
Його фактично «бусифікували» працівники Вінницького ТЦК та СП без бажання вникати у ситуації і діяти за принципом, заявленим нашим президентом Зеленським та прем’єр-міністром Шмигалем: «Воюй або працюй».
Виходить, що для працівників ТЦК що бомж, що керівник вищого рангу успішного підприємства мають однакову вагу для економіки нашої країни, якій не вистачає коштів на утримання ЗСУ? Ловлять, пакують і відправляють, хоча від цього керівника може залежати життєдіяльність цілого підприємства. І для підготовки такого спеціаліста-керівника потрібні роки.
Хочу заявити, що такий жорсткий метод роботи установи завдає шкоди не тільки підприємству, але й бюджету держави, який недоотримує не один мільйон гривень. Більш того, втручання у ситуацію керівництва підприємства із вагомими аргументами було проігноровано. А моїм уповноваженим в ТЦК заявили, що ми вас взагалі закриємо.
Хіба це державницька позиція по відношенню до підприємства, якому в цьому році виповнюється 155 років?! Вважаю, що незалежно від рознарядок на мобілізацію має працювати здоровий глузд під час мобілізаційних заходів. І потрібно враховувати значимість даного працівника для підприємства. Якщо його мобілізація призведе до зупинки виробництва, а відтак бюджет втратить тих самих 2 мільйони гривень, то хто від цього виграє?
Готовий до пошуку компромісних рішень і сподіваюсь бути почутим працівниками Вінницького ТЦК та СП.
Голова правління
Пр АТ «Вінницька обласна друкарня», журналіст,
заслужений працівник
промисловості України
Микола Федорович Бодлев