У суботу, п’ятого травня, вінницька «Нива» приводить вдома поєдинок 24-го туру чемпіонату України з футболу (друга ліга). Нашим суперником буде «Полісся» (Житомир), яке кардинально підсилило склад під час зимової перерви. Гра відбудеться на Центральному міському стадіоні. Початок – о 17.00.

В попередньому турі обидві команди здобули перемоги. Наша «Нива» в Чернівцях, завдяки реалізованому Володимиром Савошком пенальті, перемогла «Буковину» – 1:0. Тим часом «Полісся» вдома здолало ФК «Львів» – 2:0.

Суперники в цьому чемпіонаті вже провели два очних поєдинки, і  обидва – в Житомирі. Там наша команда двічі перемогла – із розгромним рахунком 4:0 та 2:0.

Також суперники зіграли товариський поєдинок під час тривалої зимової перерви. Він завершився із рахунком 1:1. Але зараз «Ниву» нічия не влаштовує. Вона веде боротьбу за третю сходинку турнірної таблиці, яка дає шанси (за певних обставин) на підвищення в класі. Отже, приходьте на стадіон і перемагаємо разом!

Чемпіонат України з футболу (друга ліга). Турнiрне становище команд групи «А» на 30 квітня 2018 року