Мінусові температури та неакуратне поводження з опалювальними приладами стали причиною кількох пожеж, – повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Через несправність пічного опалення сталась пожежа у приватному будинку у с. Слобідка на Козятинщині. Рятувальники ліквідували вогнище, але під час НП  продуктами горіння отруїлася 87-річна власниця помешкання. Пожежники викликали швидку, лікарі оглянули стареньку, але  від госпіталізації вона відмовилася. Вогонь пошкодив стіни будинку, меблі, побутові речі.

У Козятині 14 грудня через несправність електромережі виникла пожежа у гаражі. Вогонь знищив технічний інвентар, матеріали та інструменти, два скутери та автопричіп. Горіло на площі понад 40 кв. м.

А у  с. Юрівка в одному з помешкань пожежа сталася через необережність під час куріння. Завдяки спільним діям бійців ДСНС та місцевої пожежної команди вдалося ліквідувати вогонь, який втиг знищити оздоблення стін та меблі.