Про це йдеться у матеріалі Foreign Policy.

Автори вважають, що повномасштабна війна в Україні, яка триває майже три роки, попри величезні втрати з обох сторін, на закінчиться успішними мирними переговорами. Зокрема, вони навряд чи приведуть до повного завершення бойових дій.

2014 року партнери України розраховували на те, що війни з Росією вдасться уникнути, про що свідчать сумнозвісні “Мінські угоди”. Вони призвели до того, що Путін вирішив напасти на Україну 2022 року.

“Росія залишається політично стабільною і військово-запеклою, попри ознаки економічних труднощів і військової втоми”, — йдеться у матеріалі.

Через це президент США Дональд Трамп, який обіцяв якомога швидше закінчити війну в Україні, стикається з цілою низкою проблем. Одна з них полягає в тому, що Київ не обов’язково виконуватиме його накази, оскільки в України є свої збройні сили, своя оборонна промисловість і допомога європейських країн. Проте головною перешкодою на шляху до успішних переговорів є сама Росія, вважають у виданні.

"Путіну вдалося затягнути війну довше, ніж хтось очікував. Той факт, що РФ вдалося вижити за таких обставин, переконав його в тому, що вторгнення в Україну має сенс", — йдеться у матеріалі.

Там зазначили, що американським переговірникам варто врахувати, що рішення Путіна вторгнутися в Україну у 2022 році все ж послабило Росію. Це визнає і російська еліта.

"Путіну не вдасться завоювати Україну. Вона все ще контролює близько 80% своєї території, попри те, що РФ продовжує захоплювати українські землі. Україна ослабла через війну, але у неї немає жодних причин і бажання здаватися, підкреслили у виданні. Українським політичним і соціальним структурам вдалося витримати неймовірний тиск", — вважають автори.

Вони пишуть, що жодні переговори не змусять Путіна відмовитися від своїх цілей із захоплення України. Тому, заявляють в Foreign Policy, переговори повинні мати скромнішу мету — знизити інтенсивність бойових дій. Для цього, США потрібно чинити тиск на Росію.