І ще трішки про мистецтво укладання угод.

Коротко. Маска на фото впізнали. А поряд із ним — Ка́рлос Слім Елу́, мексиканський бізнесмен ліванського походження, син емігрантів-маронітів із Лівану. Мільярдер, один із найбагатших людей планети.

За даними «Forbes», з 2010 по 2013 рік він був найбагатшою людиною у світі. У рейтингу мільярдерів 2016 року Карлос Слім Елу посідав друге місце, його статки оцінювалися у 50 млрд доларів США, хоча за рік він втратив 27 млрд. Основу його фінансової імперії складає телекомунікаційна галузь: Teléfonos de México, Altria Group (колишній директор Philip Morris), Telcel і América Móvil. Головним активом підприємця є холдинг Grupo Carso, який контролює низку найбільших мексиканських компаній.

А тепер майстер-клас від Маска, як вести бізнес.

Маск у своєму Twitter написав, що Карлос Слім може мати зв’язки з кримінальними угрупованнями.

Через 5 хвилин Слім припинив будь-яку співпрацю зі Starlink у Латинській Америці, внаслідок чого Маск втратив 7 мільярдів доларів.

Ще за годину Слім оголосив, що передає свої проєкти зі Starlink на наступні 5 років (інвестиції — 22 мільярди доларів) компаніям із Китаю та Європи.

Ілон Маск втратив головного партнера у 25 країнах і віддав усю цю територію конкурентам. Іншими словами — США втратили комерційну присутність і поступилися нею Китаю.

Згодьтеся, це по-королівськи — один твіт за 29 мільярдів!

Нагадаю, що 26 жовтня 2022 року Ілон Маск придбав Twitter за $44 млрд. Ну… ще один такий коментар…

Я не переживаю, я тим X не користуюсь)))

Олег Лобурак