Президент Зеленський підписав закон щодо придбання обладнання, необхідного для будівництва енергоблоків №3 та №4 Хмельницької атомної електростанції.
За інформацією “Енергоатома, законом встановлюються правові засади та надається дозвіл для придбання обладнання болгарської АЕС Belene.
“Добудова енергоблоків №3 та №4 на Хмельницькій АЕС дозволить частково компенсувати енергетичні потужності, що були втрачені внаслідок російських атак на енергетичну інфраструктуру, і посилити енергетичну безпеку та незалежність України”, — йдеться в повідомленні.
Закупівля російських ядерних реакторів з Болгарії для Хмельницької АЕС
Двом терористам із Камʼянця - Подільського суд присудив довічне та 15 років тюрми
Вінничанин поцупив донати на ЗСУ, але потім вибачився на камеру
Наливай, кума» більше не пролунає наживо… У Вінниці попрощалися з Народним артистом України Миколою Янченком
Церемонія святкування 30-річчя Конституції в Києво-Печерській Лаврі символізує остаточний розрив з радянським/російським минулим
1 червня 2025 року — історична дата, коли СБУ провела спецоперацію «Павутина»
