Цього разу під час особистого прийому з різними проблемними питаннями звернулись до посадовця як фізичні особи-приватні підприємці, так і керівники місцевих підприємств. Так приватного підприємця Олега Павлюка непокоїло питання сплати та нарахування податку на нерухоме майно, яке фактично ним не використовується, а також порядок нарахування та сплати транспортного податку.

Керівник приватного сільськогосподарського підприємства «Вікторія» Анатолій Єфремов прийшов із актуальним питанням щодо формування актів звірки в електронному кабінеті платника. Він також запитував про очікувані сільськогосподарськими товаровиробниками зміни у частині сплати ПДВ та перспективи оподаткування у цій галузі.

У свою чергу, Михайло Сандула керівник СТ «Заготпромторг» звернувся з питанням щодо роботи нової системи блокування податкових накладних та механізму бюджетного відшкодування в 2018 році.

Очільник Могилів-Подільської автомобільної школи Василь Романюк цікавився, чи може неприбуткова організація, яка внесена до реєстру неприбуткових установ та організацій, обрати третю групу спрощеної системи оподаткування.

Додамо, що всі ті, хто звернувся на особистий прийом, отримали повну, змістовну та вичерпну відповідь на свої питання.

Підбиваючи підсумок спілкування з громадянами, заступник начальника Головного управління ДФС у Вінницькій області Олег Мартинюк зазначив, що головне завдання фіскальної служби – чути людей, радитися із ними, дослухатись до їх порад та звернень, удосконалювати систему податків, а також створювати сприятливе бізнес-середовище для започаткування і ведення приватного підприємництва та іншої фінансово-господарської діяльності промислових підприємств і аграріїв.

Відділ комунікацій ГУ ДФС
у Вінницькій області