У Офісі президента вважають, що служити в армії мають і чоловіки, і жінки
Україні, можливо, треба вивчити досвід Ізраїлю, вважає заступник голови Офісу президента Павло Паліса.
Україні в час військової загрози слід подумати про масштабування війська. Зокрема, щоб бути сильними и готовими на майбутнє, служити повинні будуть всі – і чоловіки, і жінки. Про це заявив заступник голови Офісу президента України Павло Паліса в інтерв’ю BIHUS Info.
“Це моя думка, я не впевнений, що її Офіс президента загалом позділяє, але, можливо, у тих умовах, в яких ми залишаємся і прогнозовано найближчі 10-20-30 років будемо залишатися… Тобто сусід у нас той, який хоче нас знищити фізично, він свої наміри не облишить. Можливо, він їх відкладе десь на потім”, – вважає Паліса.
За його словами, в тих умовах і враховуючи той досвід, який у нас є, “нам абсолютно логічно було би підійти глибше до питання масштабування війська у час військової загрози”.
Паліса наголосив, що обов'язок захисту держави визначений для громадян в Конституції. Також він заявив, що Україні, можливо, треба вивчити досвід Ізраїлю. Зокрема, якщо громадянин претендує від держави на посаду, освіту, на виплати з держбюджету, то він має обов"язково пройти службу у збройних силах. Незалежно від того наскільки впливові його батьки.
"Окей, там мінімальний контракт, нехай річний. І чоловіки, і жінки в армії. Тим більше в сучасній армії є купа різної роботи для всіх людей. А за цей час вони прийдуть базову загальну військову підготовку, зрозуміють, як працює армійська система. Зможуть вже абсолютно свідомо стати у резерв в той же самий підрозділ, в той колектив де вона служить. Що чоловіки, що жінки, в них буде більше розуміння, що таке Збройні сили", - пояснив свою думку Паліса.
Заступник глави ОП підкреслив, що якщо ми хочемо побудувати державу, в якій наші діти будуть щасливі, то її треба бути готовими захищати. І це розуміння має "передатися від покоління в покоління", щоб ніхто "з сусідів чи нестабільних особистостей (і) не подумає, що можна повторити 2022 рік".
А стосовно досвіду Ізраїлю стосовно того, що без служби в армії не можна займати будь-яку державну посаду, то це вже можна запроваджувати у нашу дійсність. Бо чим довже ми його "вичатимемо", тим дальшою буде його перспектива в Україні.
Палиса,хоть и дебил,но шабес-гою ум ни к чему.Шабес-гой,это гой (скот),что помогает нам,жидам делать наши жидовские дела…)Ща он впаривает хохлогоям,шо надо перенимать наш,жидовский опыт,так мы ему приказали.Все верно!)Будет с хохлогоями,как с гоями Палестины,шо пустили нас на свою землю.Где теперь гои Палестины?Я вам скажу где!На ужине у нашего Б-га Яхве-Иеговы в виде жаркого.То же будет и с тупыми хохлогоями.А на землю без народа переедет народ без земли.Мы,жиды.)))Чуточку хохлов оставим,шоб наше говно подтирали.Чуточку хохлушек оставим,как сексигрушки и свиноматки для производства рабов.А к году 50му покончим с Россией и русскими.Так,что перенимайте опыт Израиля.Мозги вы всёравно стрясли,когда скакали на нашем Майдане,замутеном на наши гроши.Потому и пишу как есть,не беспокоясь,что какой хохлоскот поймет))))Тель-Хай!!!
А шнобель у Палисы не славянский!)))Явно еврейская сперма подмешана в Палисыны гены)))
Тель-Хай!
В Израиле выше зарплата, и три государственных языка