На маму постраждалої Марії Ковальчук чинять тиск

У резонансній справі української моделі Марії Ковальчук, яку виявили в Дубаї із численними травмами та без жодних документів, з’явилися нові обставини .Як стало відомо, наприкінці березня українські правоохоронці відкрили кримінальне провадження у зв’язку з інцидентом за участі 20-річної дівчини.

Поки триває слідство, російська модель Тетяна Можегова поділилася власною версією подій у Дубаї. У відео на YouTube вона зазначила, що на вечірці, де перебувала Марія, були також присутні ще дві дівчини. Про їхню долю наразі нічого не відомо, і, ймовірно, вони теж могли стати жертвами насильства або зазнати тілесних ушкоджень.

Можегова розповіла, що Ковальчук могла й не здогадуватись про можливу небезпеку, оскільки запрошення на захід виглядало цілком безневинно — мовляв, це мала бути звичайна вечірка з музикою та спілкуванням. Також росіянка повідомила, що, за чутками, зараз на матір постраждалої дівчини чиниться тиск. Зокрема, йдеться про те, що їй нібито пообіцяли два мільйони доларів за те, щоб справа не отримала подальшого розголосу.

Ми уже писали про важкий стан моделі Ковальчук, яку знайшли в Дубаї. Українська модель Марія Ковальчук, яку 19 березня виявили в лікарні Дубая з переломами кінцівок та хребта, вже пройшла кілька операцій і продовжує відновлювальний період. Хоча точні обставини її травмування залишаються нез'ясованими, нові деталі її зникнення поступово з'являються.

Нещодавно Марія прийшла до тями, але поки не може говорити, тому всі обставини інциденту залишаються невідомими. Анонімне джерело, яке стверджує, що перебувало в медичному закладі під час її госпіталізації, розповіло ЗМІ, що вигляд Марії після події наводив на думку про жорстоке побиття та знущання.