22 травня на сесії Жмеринської міської ради 26 депутатів із 35 проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови Жмеринки Анатолія Кушніра. На думку більшості депутатів, Анатолієм Кушніром не забезпечується здійснення наданих йому повноважень. Голосування було таємним.

– Із 35 депутатів Жмеринської міської ради за відставку міського голови проголосувало 26, тобто переважна більшість. Депутати також хотіли заслухати звіт першого заступника міського голови Жмеринки Олександра Фурмана про його роботу, але він на сесію не з’явився. Депутати проголосували за його відставку, – розповіла депутат Жмеринської міської ради – укропівка Ольга Пащук. За її словами, ці відставки –перемога громади. На сесії також були присутні укропівці – депутати Вінницької обласної ради Григорій Зозуля та Микола Віннічук.

– Депутати відсторонили з посади першого заступника міського голови Жмеринки Олександра Фурмана. Укропівці його відставки вимагали з грудня минулого року, коли він побив нашу колегу, депутатку Жмеринської міської ради від партії   УКРОП Ольгу Пащук. Але він залишався на посаді. Вважаю, що сьогодні справедливість перемогла, –прокоментував Григорій Зозуля.

Довідка: 14 грудня 2017 року у Жмеринці перший заступник міського голови Олександр Фурман побив депутатку-укропівку Жмеринської міськради Ольгу Пащук. Інцидент стався на сходах мерії. Жінка отримала струс мозку, забиття хребта та перелом руки. Олександра Фурмана обурили вимоги укропівки отримати протокол голосування депутатів щодо підвищення надбавки та премії міському голові Анатолію Кушніру.

Коротка біографія: Кушнір Анатолій Петрович (1961 р.н); Жмеринський міський голова (з 06.2014).); дружина — Любов Іванівна; має 2 доньок. У владу прийшов із бізнесу.

Богдан Ковалій