Тому перед приготуванням дістаньте їх із холодильника та дайте трохи нагрітися, щоб не було сильного перепаду температур і яйця не тріснули. Варіть яйця саме 8 хвилин після закипання, щоб жовток був уже твердим, але гарно жовтим і податливим. Якщо варитимете довше, матимете надто твердий і вже блідіший жовток.

Щоб варені яйця легко очистилися, одразу після їх приготування перекладіть їх у дуже холодну воду та дайте їм повністю вистигнути в ній. Якщо ваші яйця зовсім свіжі, раджу додати в воду для варіння чайну ложку соди – це також полегшить зняття шкаралупи.

Є ще один спосіб отримати оксамитовий жовток. Після закипання, зніміть каструлю з яйцями з вогню, накрийте кришкою та залиште на 8 хвилин. Вони будуть поступово доварюватися. Різницю в способах приготування ви помітите самі, адже завдяки цьому варіанту ви отримаєте більш ніжні на смак яйця.

Для одного з видів фаршированих яєць вам потрібен стиглий авокадо. Перевірити його стиглість можна, злегка натиснувши на плід – він повинен легко піддатися під вашими пальцями. Також стиглість можна перевірити за хвостиком. Якщо він легко відділяється, авокадо стигле, якщо ні – їсти його ще не варто, якщо хвостик уже відпав, авокадо перестигле, а тому теж не дуже їстівне.

Щоб начинка з оселедцем була максимально ніжною, раджу вам брати матіас. Підступ цієї начинки, однак, у кісточках. Ви можете одразу придбати очищене філе,  або ж очистити його власноруч. Щоб точно прибрати всі кісточки спершу витягніть видимі, а потім руками промацуйте шматочок, щоб знайти ті, що заховані глибше.  Можете скористатися пінцетом.

Для начинки з тунця раджу обирати вже подрібнену консервовану рибу Відміряючи 80 г тунця, мінімізуйте кількість олії, котра попаде в закуску. Тунець і без того перенесе достатньо жиру в страву, а додаткова олія зробить її просто не дуже їстівною.