СБУ та Нацполіція затримали ще 6-х підпалювачів, які виконували замовлення рф у різних регіонах України

Служба безпеки та Національна поліція затримали ще шістьох агентів фсб, які вчиняли підпали у різних регіонах України. Зловмисники «полювали» на авто Сил оборони, енергооб’єкти Укрзалізниці та поштові відділення.

За матеріалами справи, всі фігуранти були завербовані російською спецслужбою на Телеграм-каналах з пошуку «легких заробітків».

Зловмисники перебувають під вартою без права внесення застави. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності неповнолітньої фігурантки з Одеси.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у м. Києві та Київській, Тернопільській, Сумській, Закарпатській та Одеській областях спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Тячівської окружної, Шосткинської місцевої, Закарпатської, Київської, Тернопільської та Одеської обласних прокуратур.