Польська влада повідомила про серію з трьох диверсій на ключовій залізничній магістралі, що забезпечує постачання військової та гуманітарної допомоги Україні, пише Rzeczpospolita.
У неділю увечері була пошкоджена лінія електропередач довжиною 60 м, а за кілька сотень метрів на колії виявлено перерізаний металевий затискач.
Атаки відбулися на модернізованій лінії Варшава-Люблін-кордон з Україною, якою щодня проходять понад 115 поїздів, включно з вантажами для України.
Прокурор Мазовецького відділення Департаменту з питань організованої злочинності та корупції Національної прокуратури у Варшаві 17 листопада розпочав розслідування актів диверсії терористичного характеру, спрямованих проти залізничної інфраструктури, та скоєних на користь іноземної розвідки проти Республіки Польща, повідомив Новак.
