На Хмельниччині затримали громадянку Молдови, яка перебуває в міжнародному розшуку за торгівлю людьми.

Згідно з матеріалами справи, у 2018 році суд ув’язнив жінку на 15 років. Вирок стосувався подій 2013-2014 років, коли засуджена залучила 16-річну дівчину до заняття проституцією.

«Під виглядом візиту до подруги вона привезла 16-річну дівчину до міста Кишинів. Знаючи, що дівчина не має коштів та житла в місті, не перебуває під наглядом батьків, жінка разом зі спільницею отримала згоду неповнолітньої на надання послуг сексуального характеру за плату. Для цього вони орендували квартиру, – зазначають у прокуратурі. – Також засуджена розмістила відповідні оголошення на тематичному сайті в Інтернеті, від імені неповнолітньої спілкувалася із «клієнтами».

Затримали жительку Молдови в листопаді 2025 року на території Хмельниччини. Наразі суд застосував до неї тимчасовий арешт до отримання офіційного запиту про її екстрадицію.