Вчора близько 9-ї години на вулиці Миколи Зерова у Вінниці патрульні поліцейські помітили невідомого, який намагався сховати щось біля паркану будинку. Чоловік постійно оглядався та слідкував, чи ніхто на нього не дивиться. Побачивши “копів”, він ще більше заметушився.

– Коли інспектори затримали підозрілого чоловіка, у нього знайшли дві пачки з-під цигарок, де знаходились 18 фольгових згортків з прозорою речовиною кристалічної форми, зовні схожою на наркотичну. Біля паркану інспектори помітили зім’ятий паперовий стакан, де були дві згортки з фольги із такою самою речовиною. Крім того, ще десять стаканів з паперу патрульні знайшли у пакеті затриманого, – розповіли у прес-службі вінницьких патрульних. – Сам затриманий зізнався, що намагався заховати метадон, аби в подальшому його збувати. А ще розповів поліцейським, що винаймає номер у отелі Вінниці, де зберігає іншу частину наркотичних речовин. На місце події патрульні одразу викликали слідчо-оперативну групу. Разом з підозрюваним поліцейські направились до його тимчасового місця проживання та виявили там паперовий згорток з прозорою речовиною кристалічної форми, а також електронні ваги.

За даними прес-служби обласної поліції, затриманим виявився 38-річний львів’янин. Нині відкрито кримінальне провадження.

Фото прес-служби патрульної поліції Вінниччини