Детективи НАБУ провели обшуки у ГУ ДПС у Хмельницькій області та ГУ ДПС у Миколаївській області. Також слідчі дії відбувалися в центральному апараті.
Про це повідомляється на Facebook Державної податкової служби України.
“10 грудня детективи НАБУ провели обшуки у службових осіб ГУ ДПС у Хмельницькій області та ГУ ДПС у Миколаївській області. Також слідчі дії відбувалися в центральному апараті ДПС”, – йдеться у повідомленні ДПС.
Зазначається, що кримінальне провадження стосується подій, які відбувалися у 2024 році і завершились на самому початку 2025 року, та повʼязане з питаннями ризикових підприємств.
“Дані досудового розслідування та подробиці справи – компетенція правоохоронців. Керівництво та працівники ДПС повністю сприяють роботі антикорупційних органів”, – додали у ДПС.
Також зазначається, що Державна податкова служба України завжди відкрита до конструктивної співпраці з правоохоронцями.
Раніше уже повідомлялось, що НАБУ і САП спільно з СБУ викрили масштабну корупційну схему за участю екс-керівників податкової служби.
За даними слідства, колишній очільник Державної податкової служби України та заступниця начальника Головного управління ДПС у Полтавській області організували діяльність конвертаційного центру з оборотом близько 15 млрд гривень.
Як повідомили у НАБУ, учасники схеми створили понад 200 підконтрольних компаній, які використовували для мінімізації податкових платежів.
