Національне антикорупційне бюро провело обшуки у водія колишнього керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Під час слідчих дій було вилучено телефони та інші електронні носії

Водночас підозру самому Єрмаку досі не вручено.

Причина затримки одна – необхідність зібрати доказову базу, з якою можна йти до суду”, – пояснюють інсайдери.

Вранці 28 листопада “Українська правда” повідомила, що в урядовому кварталі детективи НАБУ та прокурори САП провели обшуки у керівника Офісу президента Андрія Єрмака. Журналістам видання вдалося зафільмувати, як на територію зайшли близько десяти співробітників антикорупційних органів.

Єрмак підтвердив, що обшуки відбуваються за місцем його проживання, і заявив про готовність сприяти слідству.

Згодом Зеленський повідомив, що звільнив Андрія Єрмака з посади керівника Офісу президента. 2 січня Зеленський призначив очільника ГУР Кирила Буданова главою Офісу президента.

Сам Єрмак повідомив, що йде на фронт після того, як подав у відставку на тлі корупційного скандалу та слідчих дій НАБУ у його помешканні.