Послаблення морозів поки не прогнозується.

У середу, 14 січня, в Україні втримається морозна погода з температурою повітря вночі -10…-15 градусів, на півночі -15…-20 градусів. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

Впродовж дня, за її даними, очікується -9…-14, на заході -7…-12, а на півдні -2…-6 градусів.

На дорогах ожеледиця. Сніг невеликий може пройти у центральних, західних та південних областях, проте все ж загалом переважатиме погода без істотних опадів.

У Києві найближчої ночі -13…-15, завтра вдень очікується близько -10 градусів.

Синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха у коментарі повідомила, що 14 -15 січня в більшості областей збережеться справжня зимова погода з морозними ночами та помірним морозом удень. Уночі температура становитиме -13°…-20°, удень -7°…-15°. На півдні, південному сході та в Закарпатті буде дещо тепліше – місцями до +2°. Стабільного потепління не прогнозують і 16-17 січня.

Невеликий сніг можливий 15-16 січня в окремих регіонах, загалом тиждень мине переважно без опадів.