Лікарці-неврологині одного з приватних медичних закладів у Хмельницькому оголосили підозру у зловживанні впливом. За даними слідства, вона вимагала 5 тисяч доларів за продовження групи інвалідності своїй пацієнтці.

Медикиню затримали після отримання другої частини цієї суми. Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

«До невролога, яка за сумісництвом є директоркою одного з приватних медзакладів, звернулася пацієнтка з питанням продовження ІІ групи інвалідності. Медик повідомила, що за грошову винагороду має можливість вплинути на рішення членів експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи. У разі відмови запевнила, що групу не продовжать, жінка вимушено погодилася на пропозицію, а після розмови звернулася до правоохоронців», – розповіли в прокуратурі.

Лікарці оголосили підозру за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України. Наразі вона перебуває під вартою. Досудове розслідування триває.