Як повідомили у секторі комунікації Нацполіції Хмельницької області, йдеться про закупівлю навчального обладнання, яке так і не з’явилося в закладі освіти.
За даними слідства, директор коледжу уклав договір із приватною компанією на постачання транспортних тренажерів та двох легкових автомобілів для навчальних потреб загальною вартістю 2 мільйони 168 тисяч гривень.
«Було складено акт приймання-передачі із зазначенням вигаданого місця зберігання майна, придбаного за державні кошти. Водночас під час обшуку за вказаною адресою жодних матеріальних цінностей не виявлено, як і будь-яких ознак фактичної діяльності підприємства», – зазначають у поліції.
Попри це, директор підписав накладну з недостовірною інформацією та засвідчив їх офіційною печаткою. Це стало підставою для перерахування коштів на рахунок приватного підприємства.
Директору коледжу оголошено підозру одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України, зокрема за зловживання службовим становищем та службовим підробленням.
У разі доведення вини йому може загрожувати до шести років позбавлення волі з забороною обіймати певні посади.
Досудове розслідування триває. Правоохоронці перевіряють можливу причетність інших осіб до реалізації цієї схеми.