Поки у світі передові науковці працюють над створенням штучного інтелекту та повністю роботизованого виробництва, в Україні нові технології теж не стоять на місці. Ви вже кілька років не можете отримати ідеальні цифри на вагах, незважаючи на жорстку дієту та виснажливі тренування в спортзалі? Ви випиваєте більше чотирьох-п’яти чашок кави на день і ніяк не можете позбавитися кофеїнової залежності або навпаки боїтеся випити філіжанку еспресо наніч? Ви маєте проблеми зі шкірою, а численні косметологічні процедури та чудодійні креми не допомагають? Ви не можете правильно обрати тактику літнього відпочинку: на пляжі під пекучим сонцем чи під затишними кронами дерев у тіні – тому, що не знаєте про Вашу індивідуальну чутливість до ультрафіолетового опромінення? Ви стурбовані щодо власної схильності до виникнення зморшок, целюліту та варикозного розширення вен? Тоді «Primer» створений саме для Вас!

В Україні з’явився унікальний сервіс визначення генетичних схильностей кожної людини «Primer». Ідея його створення належить молодому прогресивному лікарю Павлу Мальованому, генеральному директору компанії «Medinsider» та «Smart Surg», автору розробок у сфері інноваційних медичних технологій.

В основі роботи сервісу «Primer» лежить аналіз спадкової інформації, закодованої в молекулі дезоксирибонуклеїнової кислоти (ДНК). ДНК міститься в ядрі кожної клітини Вашого організму і складається з генів, кожен з яких відповідає за розвиток певної ознаки. Колір волосся, шкіри та очей, форма нігтів, розмір вух, швидкість обмінних процесів, активність антиоксидантної системи захисту і безліч інших ознак  є наслідками активності Ваших генів. Тому більшість Ваших проблем, пов’язаних з красою та оптимальною дієтою, виходять саме із незнанням Ваших індивідуальних генетичних особливостей, які в багатьох випадках є відмінними від середньостатистичних.

Прогресивні країни вже давно активно використовують в  практиці аналіз ДНК. Так, за даними Google, кількість пошукових запитів «тест ДНК» за 2016 рік зросла на 60%.  В Україні генетичні дослідження теж проводять, але до цього часу лише з метою виявлення спадкових патологій. Тепер на теренах нашої країни з’явився сервіс «Primer», який, по-перше, робить тести ДНК доступними для всіх, а по-друге, дозволяє виявити не хвороби, а Ваші індивідульні особливості,  схильності, переваги і слабкості. Озброївшись цими знаннями, Ви набагато швидше, простіше та якісніше досягнете своєї мети на шляху до ідеальної форми, здорового тіла та всебічного розвитку!

Для того, щоб проаналізувати Вашу генетичну інформацію, «Primer» надсилає  аплікатор, яким необхідно протягом 20-30 секунд відповідно до інструкції проводити по внутрішній поверхні щоки. Потім Ви повинні надіслати аплікатор із біоматеріалом на зворотню адресу. Результат буде відправлено на електронну скриньку у форматі pdf-файла протягом 7-14 робочих днів від часу отримання біоматеріалу. Ви можете ознайомитися із результатом і зробити висновки самостійно або замовити консультацію фахівця сервісу «Primer», який запропонує індивідуальну покрокову інструкцію щодо вирішення Вашої проблеми.

На даному етапі розвитку сервіс «Primer» виконує три групи генетичних тестів. Перший – Primer Food, який дає інформацію про Вашу оптимальну дієту, необхідність в омега-3 жирних кислотах і вітамінах групи В і D, непереносимість лактози, необхідність в антиоксидантах, потребу в розвантажувальних днях, особливості метаболізму вуглеводів та інше. Другий – Primer Beauty – розкриває інформацію про схильності Вашої шкіри до виникнення зморшок, целюліту та варикозу, до посивіння та втрати волосся, активність антиоксидантної системи, ризик розвитку меланоми, рівень живлення Вашої шкіри, чутливість до токсинів, куріння та ультрафіолету. Третій – Primer Coffee, який дозволяє дати відповіді на запитання, чи притаманна тривожна реакція організму під час вживання кофеїну, чи впливає кофеїн на покращення фізичної продуктивності, чи не буде зайвим випите еспресо наніч, чи варто обмежити вживання кофеїну.

Сервіс «Primer» вкотре підтверджує, що лише знання індивідуальних особливостей Вашого організму приведе Вас до ідеальної форми, здорового тіла та всебічного розвитку. Крокуйте в ногу із часом, слухайте власні гени та будьте щасливі!

Тетяна Смага