Якщо не житиме в мирі з Україною
ІСТОРИКИ ВІДНАЙШЛИ РУКОПИС УКРАЇНСЬКОГО КОБЗАРЯ ВЕРНИГОРИ – ВІН ПЕРЕДБАЧИВ, ЩО ПОЛЬЩУ У 21 СТОЛІТТІ ЗНОВУ ЗАВОЮЄ МОСКВА
Нещодавно в архівосховищах Польщі було відшукано оригінальний запис пророцтв українського Нострадамуса – Мусія Вернигори!
Український кобзар Мусій Вернигора народився у 1670-х роках на Київщині та свого часу передбачив не тільки Коліївщину 1768 року, Велику Французьку Революцію кінця 18 століття, похід Наполеона Бонапарта на Москву 1812 року але й Другу Світову війну та сучасний напад північної Росії на нашу країну, яко знаменитий Нострадамус.
Але Вернигора також засвідчив, що якщо Польща і Україна не будуть жити дружно, то Москва здійснить військовий напад на Варшаву та окупує її у 21 столітті.
Пророцтво козацького характерника Вернигори, яке він зробив у 1750-х роках, було записано польською мовою й засвідчувало: “Господь Бог тримає Україну під своєю опікою, хоч за недотримання Його наказів, на народ найшла неволя панів, голод, чума і війна. Україна зазнає ще щастя, і надійдуть для неї часи, коли стануться великі справи. Сказав би я про них, але боюся, щоб Дніпро не повиходив з своїх берегів…
Польща має жити у товаристві з Україною, бо на Варшаву прийде морок з Півночі!”
На зображенні: 1) Рукопис пророцтва “Останні слова Вернигори” знаходиться в Державному архіві в Лодзі (Польща); 2) Картина “Вернигора” художника Яна Матейка.
Як завжди з вами на бойовому посту історичного фронту – доктор наук, полоніст, сержант резерву ЗСУ Тарас Чухліб

