Там 53-річна артистка насолодилася природою, пробіжкою гірськими стежками та зробила кілька селфі на тлі краєвидів і з місцевими мешканцями.
“Карпати – це завжди відкриття. Щоразу дивують і закохують в себе ще більше. Щаслива на кілька днів опинитися у рідних горах. Для мене це найкраще відновлення після виснажливих буднів…”, – поділилася Руслана. Співачка показалася без мейкапу і трішки “дикою”
“Вільний вітер і дика грація Карпат у кожному русі цих добрих створінь…”, – підписала селфі з кіньми артистка.
Як відомо, Руслана ретельно стежить за своєю формою і має суворі правила харчування. Наприклад, вона не вживає олію, спеції, сіль і цукор. А ще вона бігає по 20 км і їсть лише ввечері.
