У документі він також згадав свого дворецького та особистого кухаря, залишивши їм чималу суму.

Індійський магнат все життя присвятив розвитку свого автоконгломерату Tata Group, який є однією з найбільших індійських компаній із річним прибутком понад 100 млрд доларів.

Бізнесмен ніколи не був одружений і не мав дітей. Тому багато хто з його оточення вважав, що чоловік залишить свій маєток вартістю близько 118 мільйонів доларів своєму братові та сестрам. Проте Ратан розпорядився інакше. Останні успадкують лише частину його великого спадку.

Заповіт складено відповідно до давньої любові чоловіка до тварин: швейцарам у штаб-квартирі Tata Group доручено ніколи не проганяти бездомних тварин. Варто зазначити, що домашній улюбленець Тіто був поруч із індійським бізнесменом до останніх днів його життя.

Сухел Сет, близький друг Тати, назвав суму, виділену всім трьом сторонам щедрою. Він зазначив: «Він зробив для них дуже, дуже щедрі пожертвування. Їм більше ніколи не доведеться працювати, і про них дуже добре піклуватимуться».