Вінничани прискіпливо слідкують за повідомленням про «НП». У ньому повідомляється про падіння у Києві особистого вертольота «Миронівського хлібопродукту». Зрештою, із Києва цей гвинтокрил саме туди і летів. Саме це підприємство із численними філіями належить Юрію Косюку. А представництва цих філій щедро розкидані по Вінниччині. Це і орендовані землі, і підприємства та курники. Областю ходить інформація, що він буде формувати сітку своїх мажоритарників-лобістів для просування у Верховну Раду. Бо за списками і тих, хто зараз так щедро посипався  туди із Вінниччини від БПП, після виборів поменшає.

Зрозуміло, що падіння гвинтокрила на територію столиці – це «НП». І доведеться порушувати справу про порушення правил експлуатації. Вже багато хто із медійників дослідив та сверджує, що розбився найдорожчий гвинтокрил в Україні. Його вартість оцінюють приблизно у 9 мільйонів євро. Але найголовнішим досі залишається питання – чи був у кабіні з пілотом сам Юрій Косюк? Бо досить дивно виглядали заяви потерпілих, які, на щастя, залишились живими, що вийнятий із уламків пасажир наполіг на тому, щоб за жодних обставин не афішували його особу.

Зрештою, один із пасажирів гвинтокрила зник одразу з місця падіння літака і отримав, як засвідчили лікарі, незначні ушкодження. А ось пілот зламав ногу.

Журналісти одразу зателефонували особисто Юрію Косюку, щоб дізнатись, чи не він там летів. Хотіли, як-то кажуть, вивести його на люди через телеканали. Однак мільярдер запевнив, що він поза межами держави – у закордонному відрядженні.

Якісь непередбачувані ситуації останнім часом і дійсно трапляються із цим представником великого бізнесу. Не так давно в Інтернеті оприлюднили вечірку в Кушавелі, де людина, схожа на Косюка, яскраво святкує день народження.

Однак Юрій Косюк невдовзі спростував це відео і зазначив, що він там був як гість…

І на це він заявив, що тоді перебував відпустці. Зрозуміло, що за кордоном, як і Президент.

У ЗМІ широко обговорюється, у зв’язку із падінням вертольота, його будинок, не гірший, а може, й кращий, як у Порошенка.

Найближчими соратниками і партнерами по бізнесу Юрія Косюка  у Вінницькій області називають Миколу Кучера, нардепа-мільйонера від БПП, його доньку і невістку іншого нардепа,  Оксани Білозір, – депутата  Вінницької обласної ради  Ларису Білозір, нардепа Олександра Домбровського, заступника голови ОДА Андрія Гижка, голову партії БПП у Вінницькій області та інших.

Андрій Власенко