Тим часом Нацполіція приступила до розслідування кримінального провадження за ст. 366-1 КК України («Декларування недостовірної інформації»).
Про це повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону. Тут розповіли, що незадекларовані квартири у свого співробітника на території окупованого Криму виявлені саме військовою прокуратурою. І вже минулого року за поданням військового прокурора було проведене службове розслідування. Після цього правоохоронці подали відповідну дисциплінарну скаргу до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та письмово поінформували Національне агентство з питань запобігання корупції.
Зрештою, інформація підтвердилася, і з’ясувалося, що прокурор Лемешев відобразив недостовірні відомості в електронних деклараціях за 2015-2016 роки. Зокрема в е-декларації за 2015 рік він не вказав інформацію про квартиру загальною площею 28,8 кв. м та про квартиру загальною площею 42 кв. м, які є в його власності і розташовані у Севастополі. Крім цього, прокурор приховав дані про квартири загальною площею 139,4 кв. м в Алушті (Крим) та 44,9 кв. м у Вінниці, якими володіє його батько Олег Лемешев. А ще в електронну декларацію за 2015 рік занесено недостовірні відомості щодо прибутків батька військового прокурора на загальну суму 156,3 тис. грн. Аналогічну інформацію декларант Павло Лемешев приховав в е-декларації за 2016 рік. Натомість в електронній декларації за 2017 рік Лемешев показав наявність у нього квартири площею 28,8 кв. м у Севастополі, власність якої була оформлена ще у липні 2012 року.
Ілона ВАЛЬТЕР