У ВМР офіційно відповіли на петицію вінничанки Вікторії Сінник, яка пропонувала провести реконструкцію Центрального міського стадіону (екс-стадіон «Локомотив»). До речі, він був збудований ще в 1949-му році… У відповіді міськради зазначено, що коштів на ремонт великої спортивної споруди у бюджеті бракує. Тому надія лише на інвесторів, яких також поки не має…

– У Вінниці є чимало об’єктів соціальної інфраструктури, які потребують реконструкції та капітального ремонту… І вимагають значних капіталовкладень. Виконавчі органи Вінницької міської ради систематично аналізують стан інфраструктури в усіх сферах життєдіяльності міста з метою їх збалансованого розвитку., – вказано у відповіді ВМР. – За останні роки в галузі фізичної культури і спорту виконано наступні роботи: збудовано футбольне поле біля Палацу дітей та юнацтва по вул. Хмельницьке шосе,22 вартістю 37,0 млн.грн.; здійснено реконструкцію спортивного стадіону для міні – футболу по вул. С.Наливайка вартістю майже 4,5 млн. грн., бігових доріжок легкоатлетичного стадіону МДЮСШ №1 по вул.Хлібна,1 вартістю майже 3,0 млн. грн.; продовжується реконструкція приміщення МК ДЮСШ «Вінниця» по вул. Келецька, 94а вартістю понад 8,0 млн. грн., виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію приміщення спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля,48 (роботи з реконструкції орієнтовною вартістю 68,0 млн. грн. планується розпочати в наступному році). Також завершуються проектні роботи з будівництва багатофункціонального Палацу спорту по вул. Ватутіна, 18Б вартістю понад 90,0 млн. грн.

Враховуючи значне фінансове навантаження на міський бюджет, виконати роботи з реконструкції Центрального міського стадіону найближчим часом не є можливим… За інформацією комітету по фізичній культурі і спорту міської ради наразі проводиться робота з пошуку інвестора для виконання вказаних робіт, – заявляють у міськраді.

Нагадаємо, що Центральний міський стадіон (колишній стадіон «Локомотив») — багатофункціональна спортивна споруда у місті Вінниця. Побудований 1949 року. Розширений і реконструйований 1980 року, до московської Олімпіади, автор проекту Борис Гейлер.

До 2012 року на стадіоні проводила свої домашні матчі вінницька «Нива», а в подальшому виступає аматорська «Вінниця»

Стадіон «Локомотив» на 12 тис. місць у Вінниці відкрили 1959 року, за рік після створення однойменної футбольної команди. Перший офіційний матч відбувся 16 квітня 1958 року. Вінницька «Нива», яка тоді носила назву «Локомотив», перемогла з рахунком 2:1 івано-франківський «Спартак». На матч завітало 7 тисяч глядачів.

1980 року до літньої Олімпіади в Москві стадіон капітально реконструювали й розширили. Кількість місць було збільшено до 24 тисяч. Було встановлено електронне табло, розбудовано підтрибунні приміщення та розширено бігові доріжки.

1996 року було проведено косметичний ремонт чаші та підтрибунних приміщень у зв’язку з виступами «Ниви» у Кубку кубків.

2003 року спонсорами футбольної команди було встановлено 5 тисяч пластикових місць.

Від 2008 коштом міста відбувалася реконструкція, в планах якої до 2011 року було повне оновлення стадіону: відновлення освітлення футбольного поля прожекторами, встановлення нового табло, гідроізоляція трибун, встановлення пластикових сидінь в усіх 27 секторах на 24 тисячі місць, а також газон з електро- або водопідігрівом.

В зв’язку з ліквідацією «Ниви» 2012 року стадіон став використовуватися Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинськогодля занять фізичною культурою студентів, а також проведення футбольних матчів аматорських футбольних команд, зокрема «Вінниця». Протягом десятиріч арена використовувалась, як майданчик для виступу артистів та політиків. Зокрема, такою мистецькою подією був концерт гурту Океан Ельзи 24 травня 2013 року.