Вчора на сцені “Будинку офіцерів” грали виставу для вінничан чудові талановиті актори України: Народний артист України, голова київського відділення Спілки театральних діячів Олексій Богданович, Народна артистка України Людмила Смородіна, Народний артист України Олексій Вертинський, Наталія Васько, Анжеліка Савченко, Артем Ємцов

Зіграна пєса «Небезпечний поворот», була написана класиком сучасної англійської драматургії Джона Бойнтона Прістлі в 1932 році і є однією з найбільш знаменитих п’єс ХХ століття.

Перекладена на багато мов, ця драма стала дуже популярною. Її неодноразово екранізували. Вистава «Небезпечний поворот» є унікальною театральною подією не лише для нашого міста. Під час вистави усі гладачі перенеслися до Англії, де вони стали свідками надзвичайної детективної історії. Талановита і прониклива гра зоряної акторської трупи разом з барвистими декораціями і гостросюжетної лінією створили незабутню атмосферу.

Те, що відбувалося на сцені – лише версія того, що може статися, якщо до попередження “Не будити сплячу собаку” не прислуховуватися. Саме ця фраза є лейтмотивом усієї вистави, тобто не будити сплячу собаку, означає не ворушити минулого.

Актори своєю грою влучно продемонстрували, що в суспільстві зовні респектабельних панів все далеко не так вже пристойно.

Варто тільки потягнути за ниточку, і розкрутиться такий клубок, що буде непереливки абсолютно всім. Адже кожен з персонажів «любовного детектива» живе подвійним життям, приховуючи головне і обманюючи самих близьких людей.

Один діловий партнер обкрадає іншого; дружина зраджує чоловіка, а чоловік захоплюється помилковим ідеалом; юна особа кидається в обійми першого, хто розгледів в ній жінку, оскільки чоловік її жінками взагалі не цікавиться; старший брат не відає про безпутності молодшого, смерть якого виявляється зовсім не випадковою …

У п’єсі «Небезпечний поворот» органічно поєднується, здавалося б, непоєднуване: блискуче вибудувана інтрига і тонкий психологізм у зображенні людських доль. Разом з героями глядачам видалась нагода розплутати клубок взаємин, розв’язати вузол секретів.