У Нaціонaльному олімпійському комітеті Укрaїни тaку перемогу нaзивaють історичною.

«Українці Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей – бронзові призери у змаганнях змішаних пар у спортивній акробатиці на ЮОІ-2018 в Буенос-Айресі.

Відзначимо, що у цьому виді спорту вперше розігрувалися нагороди у рамках Юнацьких Олімпіад. Тож наші спортсмени увійшли в історію!

Вітаємо вінницьку пару та їх тренерів Юрія Голяка та Галину Ковальчук.

Україна пишається вами!», – написав НОК нa офіційній сторінці у Фейсбуку.

15-річна Дарина Плохотнюк – Майстер спорту України, вона займається спортивною акробатикою 8 років, у змішаній парі з Олександром – 7 років. Разом вони є багаторазовими чемпіонами України, чемпіонами та призерами міжнародних змагань, учасниками двох чемпіонатів світу та чемпіонату Європи.

Партнер Дарини, 18-річний Олександр Мадей, також Майстер спорту України, займається акробатикою з 6 років. Його привели у спортивну школу батьки, натхненні перемогами вінницької команди акробатів на чемпіонаті України і гарним виступом вінничан на чемпіонаті Європи. Юнак впевнено заявив, що, на його думку, вінницька спортивна школа – одна з найсильніших в Україні.

Плохотнюк та Мадей – бронзові призери Олімпіади

Вибороли бронзу, але хочуть більшого! Дарья Кузнецова (Darya Kuznetsova) поспілкувалась з Дариною Плохотнюк та Олександр Мадей – бронзовими призерами у змаганнях змішаних пар у спортивній акробатиці на ЮОІ-2018 в Буенос-Айресі.

Опубліковано UA: СПОРТ Понеділок, 15 жовтня 2018 р.