Вчора стало відомо, що петиція вінницьких активістів про проведення аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Вінницяоблводоканал»… не набрала достатньої кількості голосів. Отже, перевіряти діяльність “Вінницяводоканалу” ніхто не буде, так само, як і перейматися справедливістю і обгрунтованістю підвищення тарифів.

Петицію на сайті Вінницької облради ще 22 липня розмістила вінницька активістка Таїса Гайда. А вже у вівторок, на тому ж сайті опубліковано відповідь облради:

Повідомляємо, що петиція Гайди Таїси Миколаївни «Про проведення аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Вінницяоблводоканал», що була розміщена на сайті обласної Ради 22 липня 2018 року станом на 22 жовтня 2018 року набрала 61 голос з необхідних 1000 для подальшого розгляду. Відповідно до пункту 8 Положення Вінницької обласної Ради «Про порядок розгляду електронної петиції», затвердженого рішенням 3 сесії 7 скликання від 16 грудня 2015 року №24, електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Ілона ВАЛЬТЕР