В ніч із 31 грудня на 1 січня у Вінниці започатковують нову міську традицію – всією громадою зустрічати Новий рік під Вежею на Європейській площі! Із собою беруть рідних, друзів, шампанське, келихи та бажання під ялиночку-2019! А з 15-ї хвилини Нового року тут співатиме для Вінниці Оксана Славна та працюватиме Різдвяний ярмарок із смачним та святковим асортиментом.

– Відкриття головної ялинки міста як завжди 19 грудня із Святим Миколаєм у централ парку.  А в новорічну ніч  запрошуємо всіх побувати  під Вежу для початку нової сторінки в сучасній історії європейської  Вінниці! Будемо зустрічати  Новий рік всією громадою біля символу  міста як у всіх європейських містах!, – розповіла заступник мера Вінниці Галина Якубович.

Цікаво, що у Вінниці на ці свята  «російського» Діда Мороза із Снігуркою не буде. Бо «чужий» персонаж явно потрапив під санкції та воєнний стан і рулити святами будуть  Святий Миколай та Санта Клаус.

В програмі святкування у Вінниці від відкриття новорічної пошти на «Ліверпулі» 11 грудня до закриття головної ялинки  13 січня 2019-го цікаві  програми для дорослих і дітей,   концерти, вертеп, Дідух, фуд-фест, Різдвяний ярмарок, Новорічний трамвай та конкурс караоке в букеті різноманітних інтерактивів.

Ось яку програму  свят презентували 6 грудня у ВМР заступник міського голови Галина Якубович та керівники департаменту культури Максим Філанчук та Ольга Дернова.

Головні майданчики святкування: Майдан Незалежності – Новорічна резиденція; хол міської ради; площа Ліверпуль – Новорічна пошта; Європейська площа – Ярмарок; кінотеатр «Родина» – Новорічні пригоди в країні «Cherry Land»; Центральний парк культури і відпочинку – головна ялинка та головна сцена.

11 грудня о 16.00: відкриття «Вінницької новорічної пошти на площі Ліверпуль». Вперше там показуватимуть новорічні фільми просто неба.

14,21,28 грудня та 4 січня – квести для дітей «Таємниці новорічної Вінниці», який об’єднує всі локації – новорічна пошта, новорічна резиденція, Європейська площа і головна ялинка.

15 грудня – 13 січня Новорічно-Різдвяний ярмарок на Європейській площі.

19 грудня 17.00 Новорічна хода Соборною до Новорічної Резиденції та її відкриття. Там будуть квести, інтерактиви, фотозони, інсталяції новорічних мультфільмів.

19 грудня 18.00 відкриття головної ялинки в Центральному парку за участі провідних колективів міста та області. Спеціальний гість – зірка української естради – репер ХАС.

Із 21 грудня 12.00 в кінотеатрі «Родина» – Новорічні пригоди в країні «Cherry Land». Проводитимуть зустрічі з казковими героями, вікторини, конкурси.

23 грудня 19.00 Фестиваль національних меншин в Центральному парку.

25 грудня 13.00 відкриття Вертепу на Майдані Незалежності.

13 грудня Гала концерт Карооке-шоу «Зірка на ялинці»

31 грудня 23.30 Нова традиція «Новий рік по-європейськи» на Європейській площі. 00.00 – годинник сповіщає про початок Нового 2019 року, звучить дванадцять ударів та мелодія «Щедрик». 00.05 – привітання з Новим роком. 00.15 Концерт Оксани Славної.

6 січня 2018 року хол міської ради, 7 січня 2019 18.00 презентація Вінницького Дідуха на Європейській площі.

7 січня 19.00 святковий концерт.

10 січня 19.00 RokVinFest – музичний проект за участі провідних рок гуртів міста.

12 – 13 січня 12.00 Фестиваль смаколиків Центральний парк. Учасник Мастер шеф 6 сезону Олег Ковальчук пригощатиме вінничан традиційними стравами.

13 січня 19.00 закриття головної ялинки за участі провідних артистів міста, вогняних театрів та рок гуртів.