Відомо, що спортсмен разом із іншими гравцями вже приступив до тренувань. Вони проходять у тренажерному залі СК «Нокаут» і просто неба на СК «Нива».

Відомо, що Тимофію 22 роки. У школі він займався акробатикою, згодом перейшов до ОДЮСШ, де його першим тренером був Валерій Базалицький.

-З 2008 по 2010 рік захищав кольори вінницької «Ниви» в чемпіонаті ДЮФЛУ, після чого перейшов до академії донецького «Шахтаря». Але надовго у Донецьку Тимофій Брижчук не затримався, повернувшись до рідного міста та продовживши навчання у місцевій ДЮСШ, за команду якої виступав також і на першість області, – повідомили у прес-службі «Ниви». – Влітку 2013 року наш земляк підписав перший професійний контракт з «Севастополем», однак виступав лише за юнацьку та молодіжну команду «моряків». Після анексії Криму повернувся на малу Батьківщину, де захищав кольори футбольного клубу «Вінниця» у чемпіонаті області та аматорському чемпіонаті України. В липні 2015 року перейшов до відродженого київського «Арсеналу», однак другу половину сезону розпочав вже у херсонському «Кристалі», де був одним з основних гравців команди. Після зняття клубу з другої частини чемпіонату 2016/17 років, приєднався до лав «Ниви» (В). В 2018 році був півзахисником футбольного клубу «Миколаїв».

Віталіна Володимирова