Лідер партії «Основа» Сергій Тарута вирішив підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 року кандидата на пост Президента України від партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

За словами Сергія Тарути, це важливе політичне рішення він прийняв для створення потужної альтернативи чинному Президенту країни.

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко підписали відповідний Меморандум про взаємодію. Вони зазначили, що усвідомлюють особисту відповідальність за долю українського народу і розуміють, що успішну країну можна побудувати тільки за умови об’єднання зусиль проукраїнських політиків і прогресивної громадськості.

Кандидати взяли на себе зобов’язання:

  • припинити кровопролиття на Донбасі і об’єднати країну від Сходу до Заходу;
  • підготувати і ухвалити нову Народну конституцію України;
  • імплементувати програмні напрацювання, викладені в Новій економічній стратегії та Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030»;
  • втілити в життя Новий курс України.

Партія «Основа», як суб’єкт висунення Сергія Тарути кандидатом у президенти, підтримала таке рішення свого лідера.

Голова партії «Основа» Андрій Ніколаєнко, зокрема, зазначає:

«Наша партія виходила з того, що на сьогодні Юлія Тимошенко має найбільші шанси на перемогу серед прогресивних проукраїнських політиків. Але перемога на виборах можлива тільки за умов консолідації всіх здорових політичних сил і створення потужної альтернативи кандидату-самовисуванцю, який представляє корумповану і злодійкувату владу. Справа честі для партії «Основа» – докласти максимум зусиль до об’єднання всіх прогресивних сил українського суспільства і політикуму».

На думку лідера партії «Основа» Сергія Тарути, вибори 31 березня – це останній шанс зберегти Україну як суверенну державу, останній шанс збудувати успішну країну. Нині всім проукраїнським політикам слід об’єднатися, щоб створити потужну альтернативу кандидату-самовисуванцю від влади.

Після розслідувань щодо корупції в «Укроборонпромі» стало остаточно зрозуміло, що нинішні влада заробляє на війні, займається мародерством. На ці криваві гроші вони купують голоси, використовують адмінресурс, силовиків, щоб будь-якою ціною залишитися при владі. Вони хочуть ще 5 років війни, а ми хочемо миру, народ хоче миру, Донбас хоче миру!

Якщо народ пропустить Порошенка у другий тур – це буде означати війну: на дільницях, де він буде використовувати адмінресурс, на площах, де розпочнеться новий Майдан, і на Донбасі, де Порошенко – президент війни – буде заробляти собі рейтинг на крові наших солдатів і мирних мешканців.

Сергій Тарута впевнений: сьогодні в політиці і управлінні державою потрібен здоровий глузд, компетентність і патріотизм. На президентських і парламентських виборах 2019 року повинні перемогти порядні і патріотичні професіонали з гарною репутацією, з чіткою стратегією повернення миру і розвитку економіки України.

Сергій Тарута окремо звертається до виборців Південного-Сходу країни. До тих, хто збирається голосувати за так званих «кандидатів південного-сходу».

«Я поважаю ваш вибір, але знаю, що ви хочете зупинити Порошенка так само, як цього хочу я. Тому я закликаю вас не розпорошувати голоси, а проголосувати у першому турі за Юлію Тимошенко», – заявляє Сергій Тарута.