На Чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ у розділі керугі ( спаринг) приймали участь більше 2000 спортсменів, різних вікових категорій (дорослі, молодь, юніори, кадети, юнаки та молодші юнаки). Між собою змагалися збірні команди з 20 областей України. Збірна Вінницької області з керугі – 3 золотих, 1 срібло, 13 бронз.

На Чемпіонаті України у розділі пумсе ( показова програма) збірна команда Вінницької області виборола 4 золотих, 3 срібних та 3 бронзових медалі. У підсумку Вінницька область посіла третє командне місце в Україні, а Бачинський Павло був визнаний кращим спортсменом змагань серед чоловіків. Чемпіонат України – це яскраві поєдинки найсильніших спортсменів країни. Безкомпромісні поєдинки та непередбачувані результати, і також краса стародавнього корейського бойового мистецтва – тхеквондо! З кожним чемпіонатом зростає популярність тхеквондо в Україні, та все більше людей приєднуються до цього виду спорту, та величезній родині World Taekwondo

Результати:
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ПО КЕРУГІ (спаринг) – олімпійська програма:
ДОРОСЛІ:
Бабчук Юлія – 3 Місце, тренер Новинюк А.О.
МОЛОДЬ:
Миськів Євген – 3 місце, тренер Багнета В.А.
Малюшко Артем -3 місце, тренер Багнета В.А.
Григор’єва Олена- 3 місце, тренер Кіпоренко С.М.
ЮНІОРИ:
Пашнюк Анастасія – 1 місце, тренер Галаган М.М
Пашнюк Катерина – 3 місце, тренер Галаган М.М
КАДЕТИ:
Ткач Дар’я – 3 місце, тренер Галаган М.М
ЮНАКИ:
Курмоярова Марія – 3 місце, тренер Новинюк А.О.
Галаган Нікіта – 3 місце, тренер Галаган М.М
МОЛОДШІ ЮНАКИ:
Гальчинський Ігор -1 місце, тренер Новинюк А.О.
Рожок Анна – 1 місце, тренер Галаган М.М
Будз Ярослав – 2 місце, тренер Галаган М.М
Вацек Вероніка – 3 місце, тренер Романенко Л.С.
Томляк Антоніна – 3 місце, тренер Романенко Л.С.
Сайчук Дар’я – 3 місце, тренер Бабчук Ю.М.
Ткачук Юлія – 3 місце, тренер Шевчук В.А.
Кучер Крістіна – 3 місце, тренер Шевчук В.А.

ПУМСЕ (показова програма)-неолімпійська програма:
Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ у розділі пумсе серед всіх вікових груп. Приймали участь 195 спортменів із 9 областей України.
Традиційні пусме чоловіки до 30 років –
Бачинський Павло 1 місце, тренер Кіпоренко С.М.
Традиційні пусме жінки до 30 років
– Рой Наталія 2 місце, тренер Кіпоренко С.М.
Традиційні пусме пари чоловіки та жінки до 30 років
– Рой Наталія, Бачинський Павло 1 місце, тренер Кіпоренко С.М.
Традиційні пусме команди жінки до 30 років
– Рой Наталія, Ліщинська Анастасія, Горбовська Дарія 1 місце, тренер Кіпоренко С.М.
Традиційні пумсе пари юніори
– Ліщинська Анастасія, Слободянюк Єгор – 3 місце, тренер Кіпоренко С.М.
Вільні пумсе юнаки до 12 років
– Тертичний Олексій 2 місце, тренер Кіпоренко С.М.
Традиційні пумсе особисті виступи юнаки 2008-2009 р.н.
– Тертичний Олексій 1 місце, тренер Кіпоренко С.М.
– Безкоровайна Єва, Ткачук Юлія, Кучер Христина 2 місце, тренер Шевчук А.В.
Традиційні пусме особисті виступи юнаки 2010-2011 р.н.
– Кучер Христина 2 місце, тренер Шевчук А.В.
– Василюк Владислав 3 місце, кіпоренко С.М.
– Ткачук Юлія 3 місце, тренер Шевчук А.В.
Вінницький обласний осередок вдячний Федерації України за злагоджену роботу суддівського корпусу та чітку сплановану організацію масштабного Чемпіонату України!

ЩИРО ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІХОМ НА ГОЛОВНОМУ СТАРТІ КРАЇНИ!