Днями у Тульчині відбувся обласний турнір з волейболу на приз Героя Радянського Союзу М.Д.Кучерявого. Участь взяли переможці та призери попередніх турнірів – волейбольні команди з Бершадського, Жмеринського, Крижопільського та Козятинського районів. Призовий фонд -5000 гривень.

На урочистому відкритті гостей привітали запашними короваями, які надав директор Тиманівського хлібзаводу Мензул Олександр. За жеребом команди були розподілені на дві групи і до тульчинських спортсменів в групу потрапили найсильніші команди з Бершаді та Жмеринки.

Крижопіль – Козятин    2 – 0
Таким чином, за третє місце боролись волейболісти з Козятина та Тульчина. І в досить напруженому поєдинку останні зайняли почесне третє місце.

Фінальна гра виявилась досить напруженою У підсумку крижопільчани поступились волейболістам Жмеринського району з рахунком 0 – 2.

Кращими гравцями відкритого обласного турніру з волейболу на приз Героя Радянського Союзу М.Д.Кучерявого стали:
кращий гравець турніру – Урбанівський Валентин (Жмеринський р-н)
кращий нападник  – Болдін Юрій (Жмеринський р-н)