За цим напруженим матчем із трибун стадіону спостерігали близько 2500 глядачів.

– У першому таймі ми нагнітали тиск. І зі стартових хвилин показали супернику, хто є господарем поля. Створили пару гольових моментів, у яких мали забивати. Друга половина зустрічі була менш активною і ми майже перестали атакувати з якоїсь причини, — сказав після гри автор переможного голу Юрій Малєй. — Але, на щастя, вдалося вирвати перемогу на останніх хвилинах. Вважаю, що за такої гри ми заслужили на гол і на цю перемогу в загальному! Коли форвард Ярик Браславський заробив штрафний, то я йшов до м’яча тільки з однією думкою. А як побачив м’яч у сітці, скажу чесно, мої емоції передати неможливо. Мурашки пішли по шкірі від того, як стадіон просто вибухнув.

Зазначимо, що наприкінці минулого року у «Ниві» відбулись серйозні кадрові зміни. Першим про свій намір залишити команду заявив тренер з Одеси Денис Колчін. Мовляв, не все вийшло із того, що він задумав. Не встигли вболівальники відійти від новини, як посаду президента залишив Василь Вовк. На посаді він був два роки, перед тим очолював Слідче управління СБУ. Під час спілкування із нашим журналістом генерал повідомив, що втомився від масштабної та тотальної корупції у ФФУ й ПФЛ, відкритого супротиву міського голови та його однодумців вінницькому професіональному футболу.

Новим президентом «Ниви» став один із лідерів вінницьких ультрас та призер чемпіонату країни із змішаних єдиноборств Дмитро Рогозюк. Тренує спортсменів 37-річний Колінс Нхага, який є українцем камерунського походження. В 2017 році чоловік отримав наше громадянство. Як футболіст виступав за молдовський клуб «Ністру», луганську «Зорю», алчевську «Сталь», краматорський «Авангард» і вінницьку «Ниву». Дружина Юлія працює у Вінницькому педуніверситеті. У родині двоє синів. Старшому Івану – 11 років, Крістіану – 6 років. У планах нового тренера вивести вінницьку команду до вищої ліги. Поки що «Нива» на третьому місце в турнірній таблиці першої групи.

Віталіна Володимирова