Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Вінницькій області.

Під час здійснення комплексу оперативно-розшукових та слідчих дій співробітниками групи, спільно з ГУ СБУ України в Донецькій та Луганських областях, проведено низку контрольованих закупівель підроблених грошових коштів, за результатами яких 13.05.2019 р. затримано 3-х причетних до зазначеної протиправної діяльності осіб. В ході проведення процесуальних заходів вилучено підроблені грошові купюри номіналом по 100 дол. США загальною сумою 3 900 дол. США та відповідне обладнання для друку фальшивих купюр.

Один із організаторів зазначеної протиправної діяльності є колишній співробітник правоохоронних органів України, мешканець м. Бердянська, виходець із тимчасово окупованої території.

В ході проведення оперативно-слідчих дій задокументовано факти використання фігурантами провадження підроблених коштів для придбання нерухомості, транспортних засобів, цінних речей тощо.

На даний час затримані особи перебувають в ізоляторі тимчасового тримання, тривають відповідні слідчі дії, вирішуються питання щодо обрання мір запобіжних заходів, а також повідомлення про підозри в скоєнні злочину останнім.

Вінницьке СБУ в зоні ООС «взяло» групу фальшивомонетників, які друкували долари