Про це знають вінницькі спортсмени, які на відкритому юнацькому Кубку Берліна із самбо вибороли шістнадцять (!) нагород, серед них одинадцять золотих в особистому заліку.

Вісім молодих вінничан із ДЮСШ №5 віком від 10 до 16 років боролись із суперниками з Німеччини, Польщі, України, Білорусі і Росії. Готували їх до першого міжнародного турніру тренери ДЮСШ №5 Олег Бузовський і Вадим Німець.

Вдало виступив на килимі самбіст Олег Кобенда, який переміг у трьох категоріях. По дві золоті медалі привезли у Вінницю Остап Сусков і Максим Козоріз. Максим Максимчук переміг у групі борців 2005-2006 років народження і отримав нагороду «За кращу техніку». Загалом збірна Вінниці посіла у Берліні третє загальнокомандне місце.

Вінницькі самбісти зараз готуються до чемпіонату України, який пройде у Кароліна-Бугаз у кінці травня.