18 – 19 травня у спортивному залі Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи провели Кубок України з гандболу серед чоловічих команд ветеранів пам’яті тренера Миколи Марченка. Учасниками цього щорічного заходу стали 11 команд із міст: Києва («Легіон-21»), Вінниці, Суми, Сквира (Київська обл.), Роздільне (Одеська обл.), Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.), Благовіщенське (Кіровоградська обл.), Гребінка (Полтавська обл.), Хмільник (Вінницька обл.), смт.Томашпіль (Вінницька обл.), с.Уланів (Хмільницький район). На відкритті спортивного заходу були присутні почесні гості. Ведучими спортивного заходу була згадана  коротка біографія Миколи Марченка та вшановано пам’ять про нього хвилиною мовчання. Два дні спортивних ігор принесли загальну перемогу команді «Легіон- 21» м. Київ, друга сходинка дісталась команді з міста Вінниці, трете місце посіла команда з міста Сквира Київської області. Хмільничани у загальному рейтингу посіли 7 місце. На урочистому закритті турніру команди переможці та призери були нагороджені кубками,  медалями та призами від спонсорів та організаторів спортивних змагань.