Танцівниці студії «Шахіна» стали абсолютним чемпіоном міжнародних змагань. Вінничанам вдалось вибороти Гран-прі — як наймасовішій та найуспішнішій школі танцю. Окрім того, вони отримали 11 кубків за групові танці та сольні номери. Загалом наші земляки повернулися додому із 148 нагородами. Безумовно, це рекорд.

– Так сталось, що напередодні конкурсу я потрапила до лікарні і сильно переживала, чи встигну якнайкраще підготувати дітей. І дуже щаслива, що це вдалось. З нашої школи вирушила команда з 90 осіб — батьки разом з учнями, — каже засновниця танцювальної студії «Шахіна» Діана Подолянчук. — Для учасників було два майданчики, які працювали із дев’ятої ранку до пізньої ночі, тому юні таланти продемонстрували не лише високий рівень, а й витримку. Інклюзивну сферу представляли дві учениці — Марія Гнатик із синдромом Дауна та Дар’я Андрусенко, яка носить слуховий імплантат. Вони виступали нарівні з усіма дітьми та виграли у них у декількох номінаціях. Судді високо оцінили хореографічні номери «Молитва за Україну», «Мафія» та «Індійські принцеси». А загалом ми здобули 148 перемог: 56 перших місць, 49 срібних медалей, 31 «бронзу» та 11 кубків за групові танці. А кубок Гран-прі присвятили нашим мамам, адже змагання проходили якраз у День матері.

Відзначимо, що у студії «Шахіна» займається близько сотні дітей. Їм викладають не лише танці народів світу, а й навчають акробатики, пластики та акторської майстерності. Велику увагу тут приділяють інклюзивній складовій та благодійності. Свого часу Діана Подолянчук потрапила до ТОП-100 найталановитіших учасників шоу «Танцюють всі».

Вікторія Снігур